Zaginiony Mateusz Kłodnicki - Zaginieni - Komenda Stołeczna Policji - Poszukiwania

Zaginiony Mateusz Kłodnicki

Data publikacji 28.04.2021

Policjanci z Wydziału Operacyjno-Rozpoznawczego Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI poszukują Mateusza Kłodnickiego, który był widziany po raz ostatni 23 kwietnia br. w miejscu zamieszkania przy ul. Floriańskiej. Wszelkie informacje dotyczące zaginionego i jego obecnego miejsca pobytu, prosimy zgłaszać do Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI, przy ul. Jagiellońskiej 51 tel. 47 723 75 56 powołując się na nr sprawy WOR-I-1621/21 lub do najbliższej jednostki Policji.

Policjanci z Wydziału Operacyjno-Rozpoznawczego Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI poszukują Mateusza Kłodnickiego, który był widziany po raz ostatni 23 kwietnia br. w miejscu zamieszkania przy ul. Floriańskiej. Mężczyzna do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis w chwili zaginięcia:

wzrost ok. 180 cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie ciemne zaczesane na bok, braki w uzębieniu. Na lewej piersi tatuaż przedstawiający kobietę siedzącą na księżycu, na prawym ramieniu tatuaż przedstawiający literę "OMEGA", na prawym obojczyku tatuaż trzy gwiazdki. Ubrany w bordową bluzę, kurtkę jeansową koloru niebieskiego z elementami fioletu.

Funkcjonariusze zwracają się z prośbą do wszystkich, którzy znają miejsce pobytu zaginionego mężczyzny o kontakt pod numerem telefonu 47 723 75 56 lub z najbliższą jednostką Policji.

Informacje można także przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: dyzurny.krp6@ksp.policja.gov.pl.

 

mł. asp. Irmina Sulich

 

  • na zdjęciu widać poszukiwanego mężczyznę
    Poszukiwany mężczyzna