Zaginiony Robert Chomań - Zaginieni - Komenda Stołeczna Policji - Poszukiwania

Zaginiony Robert Chomań

Data publikacji 19.08.2021

Komenda Rejonowa Policji Warszawa VI prowadzi poszukiwania za zaginionym Robertem Chomań. 41-latek ostatni raz widziany był 13 sierpnia br. w Otwocku. Do chwili obecnej mężczyzna nie powrócił do swojego miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wszelkie informacje o zaginionym prosimy kierować do Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI ul. Jagiellońska 51.

Mężczyzna ma 41 lat, około 172 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie, proste, siwe, zarost w postaci wąsów i brody, oczy niebieskie, nos prosty, uszy przylegające do głowy, ubytki w zębach, liczne tatuaże na ciele.

W chwili zaginięcia ubrany w szarą podkoszulkę z napisem "Polo", spodenki jeansowe z dziurami, niebieski pasek w spodniach, skarpetki koloru białego, buty czarne.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z komendą policji na Pradze Północ, ul. Jagiellońska 51 osobiście, pod numerem tel. 47 723 75 56 lub policjantem prowadzącym sprawę tel. 47 723 84 10. Informację można przekazać także w formie elektronicznej pisząc na adres: dyzurny.krp6@ksp.policja.gov.pl.

mł. asp. Irmina Sulich

  • Zaginiony mężczyzna