Zaginiony Józef Zdunek - Zaginieni - Komenda Stołeczna Policji - Poszukiwania

Zaginiony Józef Zdunek

Data publikacji 07.01.2021

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Warszawa Białołęka poszukują 67-letniego Józefa Zdunek, który 24 grudnia ubr. wyszedł z miejsca zamieszkania i oddalił się w nieznanym kierunku. Wszelkie informacje dotyczące zaginionego i jego obecnego miejsca pobytu, prosimy kierować do Wydziału Kryminalnego KP Warszawa Białołęka – tel. 47 723-52-20, Oficera Dyżurnego KP Warszawa Białołęka – 47 723-51-30 lub powiadomić najbliższą jednostkę Policji.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Warszawa Białołęka przyjęli zawiadomienie o zaginięciu Józefa Zdunek, który był widziany po raz ostatni 24 grudnia ubr. przy ul. Sprawnej. Zaginiony do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis – w chwili zaginięcia:

Wzrost 175 cm, włosy krótkie siwe z widoczną łysiną czołową, jasne wąsy, ubrany w zimową kurtkę koloru ciemnoniebieskiego, ciemne spodnie i buty koloru czarnego.

Wszelkie informacje dotyczące zaginionego 67-latka i jego obecnego miejsca pobytu prosimy kierować doproszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Białołęka w siedzibie jednostki przy ul. Myśliborskiej 65, bądź pod całodobowym numerem telefonu 47 723-51-30 lub prowadzącym sprawę 47 423 52 20 powołując się na nr sprawy KP-KR- 3955/20.

Informacje można przekazać także w formie elektronicznej pisząc na adres: dyzurny.kp-bialoleka@ksp.policja.gov.pl.

Gwarantujemy anonimowość!

mł. asp. Irmina Sulich

  • zaginiony mężczyzna