Zaginiona Wiesława Sadowska - Zaginieni - Komenda Stołeczna Policji - Poszukiwania

Zaginiona Wiesława Sadowska

Data publikacji 23.09.2020

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Warszawa Targówek poszukują 62-letniej Wiesławy Sadowskiej, która była widziana po raz ostatni 31 sierpnia br. na przystanku autobusowym. Wszelkie informacje dotyczące zaginionej i jej obecnego miejsca pobytu, prosimy kierować do Wydziału Kryminalnego KP Warszawa Targówek – tel. 47 723-87 50, Oficera Dyżurnego KP Warszawa Targówek 47 723 81 71 lub powiadomić najbliższą jednostkę Policji.

Kilka dni temu policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Warszawa Targówek przyjęli zawiadomienie o zaginięciu Wiesławy Sadowskiej, która była widziana po raz ostatni 31 sierpnia br. na przystanku autobusowym przy ul. Kościeliskiej. Zaginiona do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną i nie przyszła do pracy.

Rysopis – w chwili zaginięcia:

Wzrost 170 cm, szczupła budowa ciała, włosy brązowe do ramion z siwymi odrostami.

Wszelkie informacje dotyczące zaginionej 62-latki i jej obecnego miejsca pobytu prosimy kierować do Wydziału Kryminalnego KP Warszawa Targówek tel. 47 723-87 50, Oficera Dyżurnego KP Warszawa Targówek 47 723 81 71 lub powiadomić najbliższą jednostkę Policji.

Informacje można także przesyłać pocztą elektroniczną na adres: dyżurny.kp-targowek@ksp.policja.gov.pl.

mł. asp. Irmina Sulich