Zaginiony Artur Pustoł - Zaginieni - Komenda Stołeczna Policji - Poszukiwania

Zaginiony Artur Pustoł

Data publikacji 17.09.2020

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Warszawa Targówek poszukują 41-letniego Artura Pustoł, który w lipcu 2020 r. wyszedł z miejsca zamieszkania i oddalił się w nieznanym kierunku. Wszelkie informacje dotyczące zaginionego i jego obecnego miejsca pobytu, prosimy kierować do Wydziału Kryminalnego KP Warszawa Targówek – tel. 47 723-87 50, Oficera Dyżurnego KP Warszawa Targówek 47 723 81 71 lub powiadomić najbliższą jednostkę Policji.

Kilka dni temu policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Warszawa Targówek przyjęli zawiadomienie o zaginięciu Artura Pustoł, który na początku lipca br. opuścił miejsce zamieszkania przy ul. Rembielińskiej i udał się w nieznanym kierunku. Zaginiony do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis – w chwili zaginięcia:

Wzrost 170 cm, średnia budowa ciała, włosy krótkie, ciemne, proste.

Wszelkie informacje dotyczące zaginionego 41-latka i jego obecnego miejsca pobytu prosimy kierować do Wydziału Kryminalnego KP Warszawa Targówek tel. 47 723-87 50, Oficera Dyżurnego KP Warszawa Targówek 47 723 81 71 lub powiadomić najbliższą jednostkę Policji.

Informacje można także przesyłać pocztą elektroniczną na adres: dyżurny.kp-targowek@ksp.policja.gov.pl.

mł. asp. Irmina Sulich

 

  • zaginiony mężczyzna