Poszukujemy zaginionego Tomasza Rowickiego - Zaginieni - Komenda Stołeczna Policji - Poszukiwania

Poszukujemy zaginionego Tomasza Rowickiego

Data publikacji 23.12.2020

Policjanci z komisariatu w Wawrze poszukują zaginionego 35-letniego Tomasza Rowickiego. Mężczyzna wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił, ani też nie nawiązał kontaktu z nikim z bliskich. Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informację na temat miejsca pobytu mężczyzny prezentowanego na zdjęciach o natychmiastowy kontakt z policjantami wydziału kryminalnego komisariatu w Wawrze tel. (22) 603-23-01, lub z najbliższą jednostką Policji, a także pod bezpłatnymi numerami telefonów 112 i 997, ewentualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: dyzurny.krp7@ksp.policja.gov.pl.

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego Komisariatu Policji Warszawa Wawer prowadzą poszukiwania 35-letniego Tomasza Rowickiego.

Mężczyzna ma około 171-175 cm, średniej budowy ciała, włosy krótkie, widoczne zakola, oczy ciemne. W chwili zaginięcia ubrany był: spodnie jeansowe, granatową bluzę z kapturem, kurtkę prawdopodobnie brązową, szare buty sportowe.

Znaki szczególne- blizna na lewym policzku, blizna pooperacyjna na brzuchu po wyciętym wyrostku.

Mężczyzna  wyszedł z miejsca zamieszkania i do tej pory nie powrócił do domu, ani też nie nawiązał kontaktu z nikim z bliskich. Zaginiony ma problemy ze zdrowiem psychicznym, powinien zażywać na stałe leki, jest zdolny do samodzielnej egzystencji. W przeszłości był już poszukiwany jako osoba zaginiona, może szukać schronienia na terenach zalesionych, trudnodostępnych.

Prosimy o pomoc wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu mężczyzny prezentowanego na zdjęciu.

Osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu mężczyzny proszone są o kontakt z policjantami wydziału kryminalnego komisariatu w Wawrze tel. (22) 603-23-01 lub z najbliższą jednostką Policji, a także pod bezpłatnymi numerami telefonów 112 i 997, ewentualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: komendant.krp7@ksp.policja.gov.pl