Mykhaiło Melnyk - Zaginieni - Komenda Stołeczna Policji - Poszukiwania

Mykhaiło Melnyk

Mykhaiło Melnyk ma 60 lat i przyjechał do Polski zająć się pracą  w jednym z gospodarstw w gminie Siennica. Mężczyzna ten w dniu 22 czerwca tego roku opuścił zajmowaną kwaterę i do dnia dzisiejszego nie wrócił i nie nawiązał kontaktu pracodawcą, znajomymi i rodziną.

Mykhaiło Melnyk  jest wzrostu około 170 cm, waży w granicach 65 kg i jest szczupłej budowy ciała. Ma krótkie siwe włosy. W dniu zaginięcia prawdopodobnie był ubrany w koszulę z długim rękawem z kolorowymi wstawkami i granatowe spodnie.

Policjanci proszą o kontakt osobisty lub telefoniczny wszystkie osoby, które mogą znać miejsce pobytu bądź widziały zaginionego.

Z policyjnych ustaleń w sprawie poszukiwawczej wynika, że zaginiony mógł być widziany w rejonie Dworca Zachodniego w Warszawie.

Można dzwonić na numery: 25 759 72 00 do oficera dyżurnego, 25 759 72 34 lub 25 759 72 64 do wydziału kryminalnego lub alarmowe 112 i 997, a także napisać email na adres: oficer.prasowy.minsk-maz@ksp.policja.gov.pl Można też zgłosić się do każdej jednostki Policji w kraju.

Policjanci z Mińska Mazowieckiego obiecują sprawdzić wszystkie informacje oraz sygnały dotyczące zaginionego Mykhaiło Melnyka .