Julian Przystupa - Zaginieni - Komenda Stołeczna Policji - Poszukiwania

Julian Przystupa

Data publikacji 17.10.2016

Policjanci z wydziału kryminalnego, zajmujący się na co dzień poszukiwaniem osób zaginionych, prowadzą sprawę poszukiwawczą 66-letniego Juliana Przystupy, który prawdopodobnie w dniach 9-10 października wyszedł ze swojego domu w Sulejówku i do dnia dzisiejszego nie wrócił, ani też nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną i znajomymi. Policjanci apelują o kontakt z mińską Komendą do wszystkich osób, które mogły widzieć zaginionego i mogą pomóc Policji w jego odnalezieniu.

Julian Przystupa ma 66 lat i mieszkał do tej pory z rodziną w Sulejówku. Mężczyzna ten w dniach 9/10 października 2016 roku opuścił swój dom rodzinny i do dnia dzisiejszego nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Julian Przystupa  jest wzrostu około 160 cm, waży w granicach 50 kg i jest bardzo szczupłej budowy ciała. Ma widoczną łysinę na głowie i siwiejące włosy oraz niebieskie oczy. Mężczyzna nosi protezę na zębach. W dniu zaginięcia prawdopodobnie założył na głowę czapkę z daszkiem w kolorze czarnym lub brązowym.

Policjanci proszą o kontakt osobisty lub telefoniczny wszystkie osoby, które mogą znać miejsce pobytu bądź widziały zaginionego.

Można dzwonić na numery: 25 759 72 00 do oficera dyżurnego, 25 759 72 34 lub 25 759 72 64 do wydziału kryminalnego lub alarmowe 112 i 997, a także napisać email na adres: oficer.prasowy.minsk-maz@ksp.policja.gov.pl Można też zgłosić się do każdej jednostki Policji w kraju.

Policjanci z Mińska Mazowieckiego obiecują sprawdzić wszystkie informacje oraz sygnały dotyczące zaginionego Juliana Przystupy.