Maciej Komorowski - Ścigani - Komenda Stołeczna Policji - Poszukiwania

Maciej Komorowski

Data publikacji 15.09.2021

Policjanci z bielańskiej komendy szukają 37-letniego Macieja Komorowskiego s. Krzysztofa, który ukrywa się przed organami ścigania za przestępstwo uszkodzenia mienia. Mężczyzna poszukiwany jest listem gończym wydanym przez sąd mokotowski. Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Policją.

Policjanci z wydziału kryminalnego komendy na Bielanach szukają 37-letniego Macieja Komorowskiego s. Krzysztofa. List gończy za mężczyzną wydał Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa. 37-latek ukrywa się przed organami ścigania. Mężczyzna poszukiwany jest w celu doprowadzenia do najbliższego Zakładu Karnego, gdzie ma odbyć karę pozbawienia wolności za uszkodzenie mienia.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt z komendą policji na Bielanach, ul. Żeromskiego 7 osobiście, telefonicznie pod numerami 47 723 71 61, 47 723 71 55, 47 723 71 56, całodobowym numerem 112 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej oficer.prasowy.krp5@ksp.policja.gov.pl.

Policjanci jednocześnie zapewniają o utrzymaniu tajemnicy, co do osoby informującej ( art. 280 § 2 kpk ).

podinsp. Elwira Kozłowska