Michał Daniłowski - Ścigani - Komenda Stołeczna Policji - Poszukiwania

Michał Daniłowski

Data publikacji 08.09.2021

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Warszawa Białołęka poszukują Michała Daniłowskiego s. Jacka. Mężczyzna ścigany jest listem gończym wydanym przez Mazowiecki Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Warszawie celem tymczasowego aresztowania. Policjanci apelują do wszystkich osób, które znają miejsce pobytu ściganego mężczyzny o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KP Warszawa Białołęka w siedzibie jednostki przy ul.Myśliborskiej 65

Policjanci poszukują Michała Daniłowskiego s. Jacka.

Mężczyzna poszukiwany jest listem gończym wydanym przez  Mazowiecki Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Warszawie w celu tymczasowego aresztowania.

Dla funkcjonariuszy ważna jest każda informacja dotycząca ściganego mężczyzny i jego obecnego miejsca pobytu.

Policjanci zwracają się z prośbą do wszystkich, którzy znają miejsce pobytu poszukiwanego o kontakt pod numerem telefonu 47 723-51-30, 47 723 52 20 lub z najbliższą jednostką Policji.

Informacje można także przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: dyzurny.kp-bialoleka@ksp.policja.gov.pl.

Policjanci jednocześnie zapewniają o utrzymaniu tajemnicy, co do osoby informującej ( art. 280 § 2 kpk ).

mł. asp. Irmina Sulich