Marek Kęsik - Ścigani - Komenda Stołeczna Policji - Poszukiwania

Marek Kęsik

Data publikacji 23.08.2021

Policjanci z bielańskiej komendy szukają 48-letniego Marka Kęsika s. Jana, który ukrywa się przed organami ścigania za przestępstwo oszustwa. Mężczyzna dwóch miesięcy poszukiwany jest listem gończym. Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Policją.

Policjanci z wydziału kryminalnego komendy na Bielanach szukają 48-letniego Marka Kęsika s. Jana. List gończy za mężczyzną wydał Sąd Rejonowy w Garwolinie. 48-latek od dwóch miesięcy ukrywa się przed organami ścigania. Mężczyzna poszukiwany jest w celu doprowadzenia o najbliższego Zakładu Karnego, gdzie ma odbyć karę 2,5 roku pozbawienia wolności za przestępstwo oszustwa.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt z komendą policji na Bielanach, ul. Żeromskiego 7 osobiście, telefonicznie pod numerami 47 723 71 61, 47 723 71 55, 47 723 71 56, całodobowym numerem 112 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej oficer.prasowy.krp5@ksp.policja.gov.pl.

Policjanci jednocześnie zapewniają o utrzymaniu tajemnicy, co do osoby informującej ( art. 280 § 2 kpk ).

podinsp. Elwira Kozłowska