Hubert Gniadek - Ścigani - Komenda Stołeczna Policji - Poszukiwania

Hubert Gniadek

Data publikacji 25.04.2018

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim, poszukują ściganego listem gończym, 27 – letniego Huberta Gniadek. Mężczyzna jest poszukiwany celem odbycia kary pozbawienia wolności. Policjanci apelują do wszystkich osób, które mogą znać miejsce pobytu ściganego mężczyzny, o kontakt osobisty lub telefoniczny. Policjanci proszą o przekazywanie wszelkich sugestii oraz informacji na numery alarmowe 112 i 997 oraz bezpośrednio do Wydziału Kryminalnego na numer 25 759 72 34. Można też dzwonić do oficera dyżurnego na numer 25 759 72 00 lub napisać na adres: oficer.prasowy.minsk-maz@ksp.policja.gov.pl

Hubert Gniadek jest mieszkańcem Zamienia gm. Mińsk Mazowiecki. Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi Południe wydał za mężczyzną list gończy. Zgodnie z wyrokiem sądu, poszukiwany ma do odbycia kary aresztu oraz inne.
 

Dla funkcjonariuszy ważny jest każdy sygnał, dotyczący obecnego miejsca pobytu i miejsca ukrywania się ściganego mężczyzny.

Funkcjonariusze dyżurują całodobowo pod numerami telefonów: 25 759 72 00 - dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim. Można też dzwonić na numery alarmowe Policji - 112 i 997 lub bezpośrednio do Wydziału Kryminalnego 25 759 72 34, można także pisać na adres: oficer.prasowy.minsk-maz@ksp.policja.gov.pl

Policjanci ostrzegają, że za ukrywanie poszukiwanego lub dopomaganie mu w ucieczce grozi kara pozbawienia wolności do lat 5 (art. 239§1 kodeksu karnego).

Udziela się zapewnienia o utrzymaniu tajemnicy co do osoby informującej (art. 280§2 kodeksu postępowania karnego).