JERZY DRĘŻEK - Ścigani - Komenda Stołeczna Policji - Poszukiwania

JERZY DRĘŻEK

Data publikacji 20.06.2017

Policjanci z Zespołu Kryminalnego Komisariatu w Sulejówku, poszukują 60-letniego Jerzego Drężka - ściganego listem gończym do sprawy prowadzonej w Prokuraturze Rejonowej w Kraśniku, w sprawie o oszustwo, w której wydano postanowienie o zastosowaniu tymczasowego aresztowania wobec podejrzanego.

60-letni Jerzy Drężek jest mieszkańcem Sulejówka. Za ściganym Prokuratura Rejonowa w Kraśniku wydała list gończy. Zgodnie z postanowieniem o zastosowaniu środka zapobiegawczego w sprawie o oszustwo – Andrzej Drężek ma zostać tymczasowo aresztowany.

Jerzy Drężek prawdopodobnie opuścił Sulejówek w obawie przed zatrzymaniem i poniesieniem odpowiedzialności karnej. Dla funkcjonariuszy ważny jest każdy sygnał, dotyczący obecnego miejsca pobytu i miejsca ukrycia się  ściganego mężczyzny.

Funkcjonariusze dyżurują całodobowo pod numerami telefonów: 22 783 99 66 - dyżurny Komisariatu Policji w Sulejówku, 25 759 72 00 oficer dyżurny mińskiej Komendy Policji. Można też dzwonić na numery alarmowe Policji - 112 i 997 lub napisać wiadomość na adres: oficer.prasowy.minsk-maz@ksp.policja.gov.pl

Policjanci sprawdzą każdy sygnał oraz informację na temat ściganego mężczyzny.