NN zwłoki mężczyzny - Identyfikacja zwłok - Komenda Stołeczna Policji - Poszukiwania

Identyfikacja zwłok

NN zwłoki mężczyzny

Policjanci z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI prowadzą czynności identyfikacyjne n/n mężczyzny zmarłego w dniu 1 lutego 2018 roku przy ul. Targowej 74 (Dw. Wileński). W ubraniu denata nie było żadnych dokumentów ani innych rzeczy, które pozwoliłyby na ustalenie jego danych personalnych

Rysopis mężczyzny: wiek: 60-70 lat, wzrost: 170-175 cm, sylwetka: szczupła, włosy: któtkie, koloru ciemnego, broda: długa, koloru siwego, wąsy: koloru siwego, nos: duży, skrzywiony w lewą stronę.

Ubrany był w kurtkę koloru granatowego z kapturem, z białym lampasem na rękawach, pod kurtką szary lub biały sweter, pod którym była czerwona bluza, spodnie jeansowe koloru niebieskiego, pasek do spodni koloru brązowego, brązowe buty marki NIKE do kostki, skarpetki w prążki.

Znaki szczególne: w lewej dłoni brak palca wskazującego, ubytki w palcu środkowym, w prawej dłoni ubytki w palcu środkowym, małym serdecznym tj. 3,4,5.

Osoby, które rozpoznały mężczyznę lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa VI tel. (22) 603-86-05, fax (22) 603-75-31 lub z najbliższą jednostką Policji.

po

  • NN zwłoki mężczyzny
  • NN zwłoki mężczyzny