NN zwłoki kobiety - Identyfikacja zwłok - Komenda Stołeczna Policji - Poszukiwania

Identyfikacja zwłok

NN zwłoki kobiety

Policjanci z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI prowadzą czynności identyfikacyjne n/n zwłok kobiety ujawnionych w dniu 5 maja 2015 roku, przy ul. Otwockiej 12 w Warszawie. W ubraniu denatki nie było żadnych dokumentów ani innych rzeczy, które pozwoliłyby na ustalenie jej danych personalnych.

Rysopis kobiety: Wiek około 60-65 lat, wzrost 161 cm, budowa ciała: średnia, włosy jasny blond o długości do 40 cm, łysiejące w okolicy skroni lewej, brwi blind nie zrośnięte u nasady nosa, zniekształcenie palca trzeciego prawej ręki (najprawdopodobniej po przebytym i wygojonym złamaniu). W lewej okolicy skroniowej łukowata linijna blizna o długości 3 cm z wypukłością łuku skierowana ku górze. 

W dniu odnalezienia zwłok denatka ubrana była: w spodnie materiałowe koloru czarnego, kurtkę czarną o długości 3/4 materiałowa, ocieplana zapinana na suwak i napy, pod szyją kaptur obszyty sztucznym futerkiem, w dolnej części kurtki kieszenie z klapkami zapinane na napy, po lewej stronie w części górnej kryta pionowa kieszonka, bluzka koszulowa z krótkim rękawem w granatowe prążki, pod szyją kołnierzyk, zapinana na białe guziki, granatowe skarpetki.

Osoby, które rozpoznały mężczyznę lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa VI tel. (22) 603-75-30, 22 603-75-55 lub z najbliższą jednostką Policji.